Nechte se svést dokonale osvěžujícím perlivým vínem &SECCO s tóny zralých žlutých jablíček a vůní citrusů, které doslova láká k napití.
Dominantní kyselina vás zavede do tropického ráje. Výraznou chuť citrusů, především citrónu a grepu, lehce podtrhnou i medové odstíny.
Složení: víno (země původu EU), konzervanty E202, E242
Syceno CO2
Vína doporučujeme objednávat po 6 ks — můžete kombinovat různá vína
Skladem
| Odrůda | &SECCO LAHEV 0,75L |
| Přívlastek | Lehké jemně perlivé víno |
| Ročník | |
| Vinařská oblast | |
| Vinařská podoblast | |
| Obsah láhve | 0.75 l |
| Kategorie | suché |
| Barva vína | Bílé |
| Zbytkový cukr | g/l |
| Kyseliny | g/l |
| Alkohol | 11.5 % |
| Obsahuje | oxid siřičitý |
| Energetická hodnota | 0 kJ/100ml |
| Výživová hodnota | 0 kcal/100ml |
| Hodnota sacharidů | 0 g/100ml |
| Hodnota cukrů | 0 g/100ml |
| Seznam složek |