Máme pro Vás ideální řešení jak zpestřit letní festivaly, koncerty, akce, nebo jak osvěžit hosty na svatbě, či oslavě ... :-)
Hugo &Spritz je osvěžující, jemně perlivý nápoj z vína a ovocných šťáv s nižším obsahem alkoholu, chutí i vůní bezového květu. Nejlépe chutná ledově vychlazený nebo jako míchaný drink.
Obsahuje 7,5% alkoholu.
Pro vytlačení nápoje ze sudu doporučujeme použít plyny BIO-GON, DUSÍK nebo OXID UHLIČITÝ
Obal je nevratný!
Na petainer lze použít narážecí hlavu bajonet, Korb, S-type, stejná jako pro pivovary Plzeňský Prazdroj, Gambrinus atd.
Složení: víno (země původu EU), pitná voda, ovocný a rostlinných koncentrát (extrakt z bezového květu, voda, příchuť, kyselina citronová E330), cukr, aroma, přírodní barvivo (světlice barvířská a citron), antioxidant E224 (siřičitan), konzervant E202.
Syceno CO2
Skladem
| Odrůda | Hugo &Spritz 20L |
| Přívlastek | Ostatní alkoholický nápoj |
| Ročník | |
| Vinařská oblast | |
| Vinařská podoblast | |
| Obsah láhve | 20 l |
| Kategorie | Sladké |
| Barva vína | |
| Zbytkový cukr | g/l |
| Kyseliny | g/l |
| Alkohol | 7.5 % |
| Obsahuje | oxid siřičitý |
| Energetická hodnota | kJ/100ml |
| Výživová hodnota | kcal/100ml |
| Hodnota sacharidů | g/100ml |
| Hodnota cukrů | g/100ml |
| Seznam složek |