Vyzrálé víno rubínové barvy s jemnou vůní lesního ovoce a dotekem vanilky. Chuť je harmonická, plná, s hebkými tříslovinami a dlouhou dochutí. Ideální k tmavým masům, sýrům nebo jen tak k večernímu posezení.
Skladem
| Odrůda | MERLOT |
| Přívlastek | výběr z hroznů |
| Ročník | 2023 |
| Vinařská oblast | MORAVA |
| Vinařská podoblast | Slovácká |
| Obsah láhve | 0.75 l |
| Kategorie | Polosuché |
| Barva vína | Červené |
| Zbytkový cukr | 6.8 g/l |
| Kyseliny | 5.7 g/l |
| Alkohol | 13 % |
| Obsahuje | oxid siřičitý |
| Energetická hodnota | 325 kJ/100ml |
| Výživová hodnota | 78 kcal/100ml |
| Hodnota sacharidů | g/100ml |
| Hodnota cukrů | g/100ml |
| Seznam složek |