Zahřejte se s naším nealko svařákem, který voní kořením a zimní pohodou. Stačí jen ohřát a vychutnat.
Tak na zdraví a na zahřátí!
Složení: pitná voda, konzervanty E202, E242, E246, cukr, přírodní barviva, aromata (pomeranč,skořice,hřebíček, rum, vanilka). Obsahuje siřičitany.
Skladem
| Odrůda | svařák nealko 0,75L |
| Přívlastek | Nealkoholický kořeněný nápoj |
| Ročník | |
| Vinařská oblast | |
| Vinařská podoblast | |
| Obsah láhve | 0.75 l |
| Kategorie | Sladké |
| Barva vína | |
| Zbytkový cukr | g/l |
| Kyseliny | g/l |
| Alkohol | 0 % |
| Obsahuje | oxid siřičitý |
| Energetická hodnota | 202 kJ/100ml |
| Výživová hodnota | 48 kcal/100ml |
| Hodnota sacharidů | g/100ml |
| Hodnota cukrů | g/100ml |
| Seznam složek |