Frizzante je osvěžující, ovocité,
s jemnými lipovými tóny a vůní lučního kvítí.
Staňte se i doma barmanem a zkuste si ho namíchat s kapkou bezového sirupu. Bez nadsázky. Užívejte to jemné perlení.
Doporučujeme dobře vychladit!
Složení: víno (země původu EU), konzervanty E202, E242
Syceno CO2
Skladem
| Odrůda | FRIZZANTE BIANCO POLOSUCHÉ LAHEV 0,75 L |
| Přívlastek | Lehké jemně perlivé víno |
| Ročník | |
| Vinařská oblast | |
| Vinařská podoblast | |
| Obsah láhve | 0.75 l |
| Kategorie | Polosuché |
| Barva vína | Bílé |
| Zbytkový cukr | g/l |
| Kyseliny | g/l |
| Alkohol | 11 % |
| Obsahuje | oxid siřičitý |
| Energetická hodnota | kJ/100ml |
| Výživová hodnota | kcal/100ml |
| Hodnota sacharidů | g/100ml |
| Hodnota cukrů | g/100ml |
| Seznam složek |