& SPRITZ NEALKO je jedinečný, sycený nealkoholický nápoj s hořko-sladkou chutí a nádechem pomeranče. Tento oblíbený nápoj je připraven k okamžité konzumaci. Stačí dobře vychladit a nechat se unášet výjimečnou svěžestí.
Složení: pitná voda, směs ovocných šťáv z koncentrátů, sacharóza, aroma kompozice hořkých bylin, kyselina citrónová, konzervanty E202, E242, E211, E220
Syceno CO2
Doporučujeme objednávat po 6 ks — můžete kombinovat různé lahve
Skladem
| Odrůda | &SPRITZ NEALKO LAHEV 0,75L |
| Přívlastek | |
| Ročník | |
| Vinařská oblast | |
| Vinařská podoblast | |
| Obsah láhve | 0.75 l |
| Kategorie | OBLÍBENÝ SYCENÝ NÁPOJ S HOŘKO - SLADKOU CHUTÍ |
| Barva vína | |
| Zbytkový cukr | g/l |
| Kyseliny | g/l |
| Alkohol | 0 % |
| Obsahuje | oxid siřičitý |
| Energetická hodnota | 0 kJ/100ml |
| Výživová hodnota | 0 kcal/100ml |
| Hodnota sacharidů | 0 g/100ml |
| Hodnota cukrů | 0 g/100ml |
| Seznam složek |