Již připravený NEALKO svařák stačí jen ohřát na požadovanou teplotu. V aroma a chuti ucítíte vanilku, hřebíček, pomeranč a skořici. Tak na zdraví a na zahřátí.
Skladem
| Odrůda | SVAŘÁK NEALKO 3L BIB |
| Přívlastek | Nealkoholický kořeněný nápoj |
| Ročník | |
| Vinařská oblast | |
| Vinařská podoblast | |
| Obsah láhve | 3 l |
| Kategorie | Sladké |
| Barva vína | Červené |
| Zbytkový cukr | g/l |
| Kyseliny | g/l |
| Alkohol | 0 % |
| Obsahuje | oxid siřičitý |
| Energetická hodnota | kJ/100ml |
| Výživová hodnota | kcal/100ml |
| Hodnota sacharidů | g/100ml |
| Hodnota cukrů | g/100ml |
| Seznam složek |