Otevřete lahev a nespěchejte. Po chvíli vás totiž toto čarokrásné víno odmění vůní jahod a melounu Cantaloupe. V chuti lehce rozpoznáte marmeládu ze žlutých špendlíků, na kopci lehce se smetanovým závěrem, víno je plné, ovocité a svěží.
Vína doporučujeme objednávat po 6 ks — můžete kombinovat různá vína
Skladem
| Odrůda | Chardonnay |
| Přívlastek | pozdní sběr |
| Ročník | 2022 |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | slovácká |
| Obsah láhve | 0.75 l |
| Kategorie | suché |
| Barva vína | Bílé |
| Zbytkový cukr | 1.2 g/l |
| Kyseliny | 6 g/l |
| Alkohol | 13.5 % |
| Obsahuje | oxid siřičitý |
| Energetická hodnota | 0 kJ/100ml |
| Výživová hodnota | 0 kcal/100ml |
| Hodnota sacharidů | 0 g/100ml |
| Hodnota cukrů | 0 g/100ml |
| Seznam složek |